Enerji Terzisi

Yönetici, danışman, yol arkadaşı, dost…

Maddede var olan ısı, ışık, biçiminde ortaya çıkan hikmete tutkun, marifet ve bilgiye dair her şeye sevdalı…

Hepsinden ötesi hayatı; nefes alan her varlık için daha yaşanabilir ve verimli kılmak için çalışan insanlardan bir insan.  

 

Geleceğin daha yaşanabilir ve sürdürülebilir olması için çalışır, maksimum verimlilik, minimum enerji sloganıyla insanların dünya üzerinde karbon ayak izini en aza indirmek için uğraşır. Bunu yaparken de tüm enerji kanallarını sistematik ve bilimsel verilere dayanarak araştırır:

 

Enerjiyi biçer, usulüne göre ve kullanılacak yerine göre monteler, doğaya yakışan doğal enerjiyi ziyadesiyle giydirmesini iyi bilir.

 

Işık saçan dimağlara aydınlık dolu çözümler bulabilmek için enerjinin en organik halini geliştirir, yenilebilir enerjinin istisnasız kalıbını çıkararak Enerji Terzisi unvanını ustalıkla biçimlendirir.

 

Enerji Terziliğinde usta, hayatın her anında öğrenmeye ve öğrenci olmaya namzet! Vizyonu ise insan hayatına değer katan, yenilikçi akımı takip eden, enerjisini sınırsız kaynak güneşten alan şehirler tasarlamak. Bu şehirleri hayalden çıkarıp yaşanabilir kılmak için var gücüyle çalışmak. İş ortakları ve mesai arkadaşlarıyla kolektif çalışmanın enerjisine inanan, emeğin karşılığını ancak paylaşarak hak edileceğini düşünen bir kişi…

 

Danışman değil, bir deneyimsel uygulamacı. Sadece yol gösteren değil aynı zamanda yol arkadaşlığı yapan dost. Kısa vadeli değil, uzun vadeli çözümler üreten kişi…

 

Enerji Terzisi

 

Geleceğimiz enerji projesini ilmek ilmek dokuyan bir gönül işçisidir.